Sistem Tarayıcınızı Tanıyamadı Sitede Sorun Yaşayabilirsiniz!!! Lütfen Bu Durumu Site Yönetimine Bildirin
Burada Yaşayıp Burada Öleceğim BEŞAR ESAD Burada Yaşayıp Burada Öleceğim Beşar Esad Suriye'ye dışarıdan müdahale beklemediğini ve ülkesini terk etmeyeceğini söyledi. Rus Dışişleri Bakanı Lavrov da kimsenin pes etmeyeceği bu savaşın sonuna kadar yapıl
Şuan Eregli78 de2 Kişi Online Dosya Yükle
ANASAYFA SOHBET FORUM HABERLER EMEK YAZILARI KÖŞE YAZARLARI FOTOĞRAFLAR VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ
 
 
CANLI DESTEK
eregli78.com DUYURU : (eregli78.com@windowslive.com)Adresine tüm dostlarımızdan haber,resim,belge vb. göndermelerini bekliyoruz -
» Haberler
[ ] ["] [&] [‘] [’] [“] [”] [<] [0] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [A] [B] [C] [Ç] [D] [E] [F] [G] [H] [I] [İ] [J] [K] [L] [M] [N] [O] [Ö] [P] [R] [S] [Ş] [T] [U] [Ü] [V] [W] [Y] [Z]
Güncel
   Guncel (1223)
EmektenHaberler
   EmektenHaberler (121)
EreğliHaberleri
   EregliHaberleri (8)
KültürSanat
   KültürSanat (167)
Ereğlice
   Ereglice (7)
Tarihte Bugün
   TarihteBugün (37)
DevrimciÖnderler
   DevrimciÖnderler (18)
DünyadanHaberler
   DünyadanHaberler (151)
Eregli78Dernegi
   Eregli78Dernegi (12)
» Burada Yaşayıp Burada Öleceğim
BEŞAR ESAD
"Burada Yaşayıp Burada Öleceğim"
Beşar Esad Suriye'ye dışarıdan müdahale beklemediğini ve ülkesini terk etmeyeceğini söyledi. Rus Dışişleri Bakanı Lavrov da kimsenin pes etmeyeceği bu savaşın sonuna kadar yapılacağı yorumunu yaptı.
Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad ülkesine yönelik bir dış müdahalenin Pasifik'ten Atlantik'e kadar tüm dünyayı etkileyecek bir domino etkisi yaratacağını söyledi.
Russia Today'e konuşan Esad Batı'nın müdahale etmesini beklemediğini, bunun pahalıya patlayacağını ifade etti.
Ülkesini terk etmeye niyeti olmadığını da belirten Esad "burada yaşayıp, burada öleceğim" dedi.
İngiltere Başbakanı David Cameron Esad'ın Suriye'den güvenle çıkmayı seçmesi halinde bunu destekleyeceklerini söylemişti.
Savaş sürer
Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov da Esad'ın Batı'nın ve bazı Arap ülkelerinin çağrılarına rağmen görevini bırakmaya niyetli olmadığı yorumunu yaptı.
Rusya'nın Sesi Radyosu'nun aktardığına göre, Lavrov Suriye'de savaşan tarafların pes etmeyi düşünmediğini, Suriye'deki savaşın kadar yapılacağını, insanların ölmeye, kültürel hazinelerin ve antik anıtların tahrip edilmeye devam edileceğini söyledi.
Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'nin geçtiğimiz salı günü Suriye konusunda bilgi aldığını bildiren Lavrov, bilgilendirilme sonrasında Güvenlik Konseyi'nin her iki tarafın da savaşmaya devam edeceği sonucuna vardığını belirtti. (YY)

şam - BİA Haber Merkezi 08 Kasım 2012, Perşembe

Yazan eregli78 | 09.11.2012 16:19:57 | Puan Ver : 0 | Yorumlar : 0 | Okunma : 11692 | Yazdır | Gönder | Word indir
    
» Haber Ara

Başlıklarda : Haberlerde :
» Haber Ekle
Editörü Aç» Menü
» Ana Menü Ana Sayfa Forum Haberler Dosyalar Ereğli Yaziları Köşe Yazarları Resimler Videolar Üyeler Ziyaretçi Defteri » Araçlar Admine Ilet Tavsiye Gönder E-Mail Gönder TELEVİZYON Radyolar
»Copyright
2008 © Eregli78.com (CCP Portal)